Grudzień 22, 2016 / by admin / NARCIARSTWO / No Comments

Obuwie Ecco ? uzasadniony zachwyt i popularność

Od 1963 roku firma Ecco zachwyca jakością i designem. W czym tkwi fascynująca popularność obuwia tejże firmy nie tylko w Polsce, ale na całym rynku konsumenckim w dziale obuwia? Zdaje się, że przede wszystkim w prostocie i powszechnej dostępności. Zakupić je można między innymi na stronie internetowej sklepu, z którego usług korzystałam osobiście. Buty Ecco to taki rodzaj obuwia, które bez wahania można określić mianem: ?uniwersalne?.

Moje prywatne doświadczenia z Ecco

Globalna produkcja w każdej dziedzinie zazwyczaj nie służy dobrej jakości wyrobów. Wydawać by się mogło, że Ecco to kolejny producent obuwia, nie mający czym w zasadzie wyróżnić się wśród konkurentów. Są jednak i takie firmy, które obdarza się zaufaniem już po pierwszym zakupie. Tak było w moim przypadku, odnośnie wspomnianej firmy. Chociaż należę do raczej wybrednych osób, butom Ecco postanowiłam dać szansę się sprawdzić zaledwie po moim pierwszym z nimi zetknięciu się. Głównym powodem był ich krój, który spodobał mi się od razu. Prosty design wystarczająco do mnie przemawiał. Później okazało się, że buty (kupiłam model ?okołomiejski? ? tj. do codziennego użytkowania w przejściowym okresie zima\wiosna) są przy tym komfortowe i trwałe. Nie zawiodły mnie nawet przy ciężkich warunkach pogodowych ? obfitych opadach deszczu, pojedynczych, ale obecnych jeszcze o tej porze atakach przymrozków czy gradzie. Dobrze zaimpregnowane nie przepuszczały deszczu, wewnętrzne wkładki trzymały się jak należy, zapewniając również optymalną przewiewność. Od początku ich użytkowania aż do chwili obecnej jestem z nich szalenie zadowolona, a ich zakup poleciłabym każdemu, kto wymaga po prostu dobrych, odpornych na wilgoć i ścieranie, butów.

Obuwie Ecco od 1963 roku na rynku obuwniczym ? w czym tkwi sekret?

Zakup butów typu ?urban shoes? z ramienia Ecco okazał się jednym z najlepszych chyba w czasie całego mojego życia. Wbudowane w obuwie najnowsze technologie sprawdzają się w sam raz na moje potrzeby i podejrzewam, że sprawdzałyby się także w czasie ich intensywniejszego użytkowania. Membrany doskonale spełniają swoją funkcję, cholewki są wykończone najmocniejszą skórą, o której trwałość nie trzeba się martwić. Warto wspomnieć, że wszystkie materiały, używane do produkcji obuwia przez firmę, pochodzą z prywatnych garbarni. Może w tym tkwi siła obuwia Ecco, od 1963 roku budującego swoją renomę jako jednego z najważniejszych producentów obuwia na każdą stopę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *