Grudzień 22, 2016 / by admin / TECHNOLOGIE / No Comments

Freeride na rowerach Kross

Sign i Panic ? to dwa modele, które oferuje firma Kross to wypróbowania swoich sił w freeride. Wytrzymałe ramy, amortyzatory o dużym skoku, szerokie opony, dobre przełożenie napędu ? rowery Kross prezentują się jako idealne, jeśli myślimy o freeride i szykujemy się do jego ujarzmienia. Żaden stromy czy dziewiczo dziki teren nie będzie miał przed nami tajemnic z takim wyposażeniem. Obok freeride drugą dziedzina wywodzącą się ze sportów ekstremalnych jest cross-country. Również i w tym zakresie firma Kross oferuje specjalnie przygotowane rowery XC. Te pierwsze ? freeridowe rowery Kross ? są wytrzymałe i wyposażone w pełną amortyzację. Zwrotne, o niskiej wadze, ramy mają wykonane z różnych stop aluminium, dzięki czemu są bardziej uniwersalne. Rowery cross-countrowe XC natomiast to rowery o wyraźnie jednoznacznym przeznaczeniu. Wpływa na to również pozbawienie ich akcesoriów oraz takich części jak nawet oświetlenie, co przecież jest niedopuszczalne w normalnych warunkach ruchu drogowego. Profesjonaliści od rowerów Kross stale nam o tym przypominają.freeride trasa

Szeroki wachlarz oferty rowerów Kross
Warto jednak baczniej przypatrzeć się pozostałej ofercie rowerów Kross ? rowerów, które wychodzą poza standardy oferowane przez pozostałe firmy. Powstają przy udziale najlepszych jakościowo materiałów, niezależnie od tego, jakiej rowerowej dziedzinie są dedykowane ? jeździe turystycznej, wyścigowej, rekreacyjnej, miejskiej, szosowej czy górskiej. Również najmłodsi fascynaci rowerów znajdą odpowiednie do swoich gabarytów i indywidualnych umiejętności rowery Kross.

Rowery Kross ? od fascynatów dla fascynatów
Rowery Kross to najlepszej jakości rowery, tworzone z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Firma zajmuje się głównie produkcją różnorodnych rowerów górskich, które zakupić można także poza terenami naszego kraju. Dystrybucja rowerów Kross nastawiona jest także na eksport. Spotkać je można zatem we Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Niemczech czy na Ukrainie. Od pewnego czasu rowery Kross podbijają także rynek północnoamerykański. W Polsce sprzedawane są przez najlepszych dealerów i w najlepszych salonach sportowych, jak na przykład Sportsales. Przystępne ceny oraz pełen profesjonalizm obsługi zachęcają do korzystania z usług tego właśnie sklepu. Sportsales tworzą bowiem ludzie zakochani w sporcie i w rowerach. Serdecznie zapraszam na www.sportsales.pl i do salonu stacjonarnego w Warszawie, gdzie możliwe do zakupienia są rowery Kross.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *