NovumSpółka jako nieliczna, na tle bezpośredniej konkurencji może poszczycić się dobrymi wynikami finansowymi za 2012 r. Telekomunikacja Novum odnotowała w 2012 r. obrót na poziomie 117 mln zł., co stanowi wzrost w stosunku do 2011 r. o 18%.


Telekomunikacja Novum postawiła na mocny rozwój działalności poprzez rozszerzenie portfolio swoich produktów. Od stycznia br. spółka wprowadziła na rynek sprzedaż energii elektrycznej, co jest konsekwencją otrzymania koncesji od Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a w połowie br. planuje wejść na rynek telefonii komórkowej w modelu MVNO.
Spółka jako pierwsza w Polsce rozpoczęła również sprzedaż pakietową, która w tej formie: połączenia abonamentu za telefon stacjonarny + abonamentu za energię elektryczną stanowi ofertę nowatorską i bardziej konkurencyjną niż obecnie oferowane klientom na rynku.

źródło: Novum

  • rujil

    Przejęli sporo klientów od Tepsy, bo mają sporo niższe ceny a Tepsa strasznie ludzi naciągała. No a teraz jak ten prąd jeszcze mają w pakiecie to jeszcze bardziej się opłaca…

  • Seth

    lepsza (tańsza) oferta na pewno przełożyła się na tak dobre wyniki, a wprowadzenie energii elektrycznej tylko poprawi ich pozycję