Z Google Play można już ściągnąć Słownik ortograficzny, Słownik języka polskiego oraz Słownik wyrazów obcych. Teraz bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy, intuicyjne w obsłudze aplikacje pozwolą nam błyskawicznie odszukać potrzebne słowa, zwroty i wyrażenia.

Słowniki Langenscheidt zachowują pełną funkcjonalność offline. Linki pomiędzy artykułami hasłowymi oraz funkcje takie, jak Wildcard czy wyszukiwanie domyślne ułatwiają nawigacje po nich. W schowku zapamiętywanych jest 100 ostatnio sprawdzanych słówek, dzięki czemu jeżeli jeszcze nie zapamiętaliście haseł, które już sprawdzaliście, możecie szybko je znaleźć.

Słowniki na Android ułatwią Wam pracę. Przestaniecie czuć się niepewnie i unikniecie wszelkich wątpliwości dotyczących pisowni lub znaczenia obcych słówek. Aplikacje pomogą Wam napisać każdy tekst, mail, SMS czy wpis na forum, a nawet rozwiązać krzyżówkę.

Wydawnictwo Langenscheidt i firma Paragon Software Group mają już na koncie kilkanaście aplikacji językowych. W niedalekiej przyszłości słowniki języka polskiego ukażą się również w wersjach przeznaczonych na smartfony i tablety z systemami iOS.

Słownik Języka Polskiego: 20,99/16,99: link

Słownik Ortograficzny: link

Słownik Wyrazów Obcych: link

źródło: Paragon Software Group