W Promocji „Wielkie Pole Nagród” każdy użytkownik T-Mobile na kartę, który doładowuje konto kwotą przynajmniej 5 złotych, otrzymuje bezpłatnym SMS-em Kod Promocyjny. Kod po zalogowaniu na stronie www.t-mobile.pl/nagrody i zagraniu w grę upoważnia do otrzymania gwarantowanej nagrody: pakietu danych do 250 MB, do 250 minut do wykorzystania na połączenia w sieci T-Mobile w Polsce i do krajowych sieci stacjonarnych, do 500 SMS-ów wymiennych na MMS-y do sieci T-Mobile w Polsce i nawet 70 złotych do wykorzystania na połączenia, SMS-y, i MMS-y do sieci T-Mobile w Polsce lub na transmisję danych.

W przypadku doładowania kwotą od 25 złotych użytkownik może zdecydować o wzięciu udziału w losowaniu. Każdy zgłoszony Kod Promocyjny bierze udział w losowaniu nagród rzeczowych w trakcie trwania loterii w tym nagrody głównej – vouchera Travel Planet. Udział w losowaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji o promocji i losowaniu dostępne na www.t-mobile.pl/nagrody

 • joanna

  Doładowuje konto co miesiąc,ale nie dostałam jeszcze żadnego kodu.Dlaczego

  • To już niestety nie do mnie pytanie. Wśród rodziny i znajomych każdy kto doładował konto T-mobile na kartę zawsze otrzymywał kod. Także proszę zwrócić się z tym pytaniem do Biura Obsługi Klienta w T-Mobile

 • jacek

  ja na tyle lat jeszcze nie dostalem nic . ajestem jednym z pierwszym klijetow.

 • wiesława

  wiesława
  ja też!!!jestem jednym z pośród pierwszych klientów! iii co z tego,nawet dość często doładowuje konto,a ostatniego lutego za 25 zł i też nie otrzymałam nagrody "20"zł.""""fotomontarz pic na wode""""

  • No skoro to się zdarza rzeczywiście dosyć często to zgłoszę problem z prośbą o komentarz T-Mobile. Ja zze swojej strony mogę tylko dodać, że w mojej rodzinie po ostatnich doładowaniach kilka osób bez problemu otrzymało kody.

 • grazyna

  doładowałam dziś za 25zł i nie mam pojęcia co dalej , przysłano mi kod ale gdzie mam go wpisać ?

 • gosc

  te nagrody to tylko pic na wode i nacięganie, wielka mi promocjia…!!!!!!!!

 • Anonim

  oczywiście jedno wielkie oszustwo,doświadczyłam tego już trzykrotnie!!!

 • wugrana

  ja wygrałam 2 krotnie po 20 zl na rozmowy do wykorzystania ,super promocje ,będę grac dalej,pozdrawiam

 • gregor

  Od zarania ery i teraz w t-mobil mam telefon jeszcze nie było żebym po doładowaniu premiowanym dostał informację, że otrzymałem dodatkową kwotę i wjakiej wysokości. jestem u tego operatora chyba tylko ze wzlędu na to, że wszyscy moi znajomi znają ten numer.Wszystkie te kody i nagrody to jakaś bujda.
  W laycamobil-nl doładowuję telefon za 10 euro 10 euro odrazu po doładowaniu dopisują do konta. Jasna i czytelna sytuacja. Za więcej doładujesz więcej dostajesz i rozmowy są dużo tańsze. Pozdrawiam wszystkich użytkownikó t-mobile

 • a

  This website is great ad4e63d55063c78cc28e3a6b25c2860d