Na trwającej właśnie konferencji prasowej przedstawiciel T-Mobile, zapowiedział, że wszystkie połączenia do sieci na całym świecie będą darmowe !

PTC jako pierwszy operator na świecie wprowadza tego typu usługę. Są to nielimitowane rozmowy w abonamencie i mixie. W Wielkiej Brytanii darmowe połączenia dotyczyły będą też, wszystkich numerów Orange, ponieważ T-Mobile i Orange w UK to aktualnie jedna firma.

Cena darmowych pakietów to 49 zł miesięcznie dla klientów indywidualnych w abonamencie i mixie. Natomiast 42 zł dla biznesu. Przy podpisaniu intercyzy na 18 lub 24 miesiące z telefonem, nielimitowane rozmowy kosztują odpowiednio 39 zł i 32 zł. Dodatkowo w takim abonamencie będzie można za 10 zł dokupić pakiet z nielimitowanymi SMS-ami oraz 100 MB na transmisję danych.

Ponadto,w ofercie prepaid będzie można wykupić paczki po 2 tys. minut rozmów w sieci T-Mobile na całym świecie za 9 zł na 14 dni 7 dni.

Ciekawie przedstawia się, też oferta prepaid o nazwie Między Nami, w której kupując starter otrzymamy dwie karty sim oraz nielimitowane rozmowy (30 minut w miesiącu) przez rok. Rok to także długość ważności konta w tej ofercie. Po przekroczeniu darmowych minut, każda kolejna kosztuje 30 gr. do wszystkich dużych operatorów.

Nowy starter TakTak – Między nami – z dwiema kartami SIM z nielimitowanymi rozmowami przez rok (i taka sama ważność konta). Do 30 minuty bezpłatnie, potem 30 gr za minutę (jest to też cena do wszystkich dużych operatorów (czyli bez Play, Cyfrowego Polsatu i CenterNetu).

Aktualizacja

Na konferencji dowiedzieliśmy się też co nieco o nowych abonamentach, niestety bez dokładnych cen.

Dla nowych i przedłużających umowy klientów indywidualnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 złotych z wliczonymi pakietami 80 – 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może otrzymać bezpłatnie usługę Zawsze rozmawiaj nawet na cały okres umowy. W niektórych abonamentach dodatkowo bezpłatnie klient otrzyma pakiet 2GB dancyh.

Minuty zawarte w abonamencie obejmują wszystkie sieci, a niewykorzystane minuty przechodzą na 1 kolejny miesiąc. Poza abonamentem koszt minuty w niższych abonamentach wyniesie 0,39 zł, w wyższych 0,30 zł. Stawka za minutę do Play określono na 0,59 zł.